Kız İsteme Çikolatası İçin Fikirler

Hayatı değiştiren en önemli olaylardan biri evliliktir. Doğal olarak evlenmenin nişan, söz gibi süreçleri de dikkatli bir planlama gerektirir. Sevdiklerimize bu özel günlerde yapacağımız jestler de büyük bir özen ister.

Evliliğin aşamaları kız isteme, söz, nişanlanma, kına gecesi ve düğün adımlarını içerir. Her birinin kendine has gelenekleri ve farklılıkları vardır. Fakat bu çok bilindik adımların her biri özgün ve kendi içinde farklı süreçlere sahip zamanlardır. Günümüzde ise özellikle söz ve nişan çikolatasında özgünlük çok önemlidir. Bu etaptaki anılar epey özel ve eğlencelidir.

Güzel bir paket çikolata ve enfes bir çiçek buketi… Kız isteme deyince akla gelen bu parçalar ne kadar göze ve dile hitap ederse sanki gün o kadar daha zevkli geçer. İşte bu yüzden de özgün bir kız isteme çikolatası adeta hayat kurtarır.

En İyi Söz Çikolatası Nasıl Olur?

Öncelikle çikolata satın almadan önce çikolatanın türünü ve istenilen formunu seçin. Mesela paketlerin içinde badem şekeri de olacak mı, yoksa kaplarda sadece çikolata mı bulunacak? Bunları iyice değerlendirin ve bir plan yapın.

Sonraki işlem paketleme işlemidir. Bunun için çeşitli mağazalardan muhteşem kutular, kurdeleler, süslemeler ve ambalajlar alabilirsiniz. Eğer bu işlerde yeniyseniz küçük bir bilgi de vermiş olalım: Paketleme genellikle sözde giyilecek giysi tonuna uygun olarak yapılır. Modelini ve rengini seçtikten sonra ise sıra kutunuzu süslemeye gelir. Bunun için birkaç tasarım seçeneği vardır. Sadeden gösterişliye, işlemeliden süslüye kadar çok çeşitli paketlenmiş dekorasyonlar mevcuttur.

İsme Özel Nişan Çikolatası

Çikolatalar çok çeşitli olduğundan seçmek zor olabilir. Fakat kişiye özel çikolata kreasyonları ile sevdiğinize ne kadar önem verdiğinizi gelen tüm misafirlere gösterebilirsiniz. Direkt olarak böyle sipariş de verebilir, standart çikolataları tek tek paketleyip adınızın baş harflerini boncuklarla veya hazır metallerle ekleyerek paketi kişiselleştirebilirsiniz. Sonuç olarak isimleriniz hafızalarda kalacak.

Çikolataların Sunum Aşaması

Leziz çikolatalarınızı aldınız. Artık sunum kısmına geçebiliriz.

Çikolataları töreninize katılan herkese hediye olacak şekilde kişiselleştirebileceğiniz gibi şık bir tepsi veya kâseye de koyabilirsiniz. Bu noktada kendinize çok fazla maddi yük bindirmek istemiyorsanız tasarımlarınızı kendiniz hazırlamalısınız. Bu şekilde çok paradan oldukça tasarruf edeceksiniz. Ayrıca kendi işinizi kendiniz halledeceğiniz için daha yaratıcı ve huzurlu hissedeceksiniz.

Görkemli Çikolatalar için Görkemli Tabaklar

Yalnızca kendi kaynaklarımızı ve yaratıcılığımızı kullanarak muhteşem nişan çikolata kreasyonları yaratabilirsiniz. Kaliteli bir kız isteme çikolatası aldığınıza emin olduktan sonra yapmanız gereken tek şey sunum için yaratıcılığınızı kullanmak.

Örneğin küçük kutuları farklı çikolatalarla doldurup, gövdeyi kurdele ile süsleyebilir, üst kısmını ise yapay çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yapması da kolay olduğu için hem pratik hem hızlı bir seçenek olacak.

Fanustaki Leziz Tatlar

Nişan ve söz çikolatası denilince akla ilk gelen şey süslemedir. Şık bir fanus içindeki çikolata desenleri de sergilemek için harika bir seçenek. Bu tasarımı gerçekleştirmek için öncelikle şık bir fanus satın alıp alt zemini renkli kumlar ve dekor ürünlerle, üst kısmını ise tamamlayıcı tonlarda paketlenmiş çikolatalarla doldurmanız gerekecek. Daha sonra üzerini dilediğiniz gibi boncuklarla veya incilerle süsleyebilirsiniz. İç ve dış dekorasyonda tek renk kullanabileceğiniz gibi birkaç rengi bir arada da kullanabilirsiniz.

Bayılacağınız Kız İsteme Çikolataları Elizinn’de

Bu özel gününüzü lezzeti ve kalitesiyle taçlandıracak olan çikolataları Elizinn’den sipariş edebilir ve herkesi memnun edebilirsiniz. Tazecik ve leziz tatlar ile gününüzü çok özel kılacaksınız.

Şimdiden sizlere mutluluk, misafirlerinize de afiyetler diliyoruz!

Yukarı Çık
asd

Tunalı Hilmi Cd. No.81/A Kavaklıdere Ankara

Telefon: +90 312 427 40 44

[email protected]

WhatsApp