Senin Pasta Tercihin Hangisi?

Nişan Pastası Modelleri

Nişan organizasyonu, evlenme teklifinin ardından gerçekleşecek olan en önemli adımlardan biridir. Bu özel günü kutlamak için hayalinizdeki nişan pastasını yaptırabilirsiniz. Nişan pastası, düzenlediğiniz organizasyonun gözdesi olacaktır. Ayrıca lezzeti ve görüntüsü de hatıralarda kalacağı için pastanızı kişiselleştirebilirsiniz. Bununla birlikte nişan pasta modelleri, geniş bir yelpazeye de sahiptir. Bu yazımızda yer alan çeşitler sayesinde, nişan pastası seçerken ilham alabileceğiniz modelleri bulabilirsiniz.

 

  • Klasik Beyaz Pastalar: Nişan organizasyonlarında en çok tercih edilen pastalardan biridir. Kreması beyaz renkte olan bu pastalar genellikle; çiçek, püskül ve boncuklarla süslenir. Bu pasta çeşidi; zarif, basit ve şık bir görünüme sahiptir. Pastanın beyaz rengi, aşkın ve saflığın sembolü olarak da kabul edilir. Bu sebeple nişan organizasyonlarında sık sık kullanılır.

 

  • Renkli ve Tematik Pastalar: Nişan organizasyonuna uygun olarak hazırlanan renkli ve tematik pastalar, çiftlerin isteklerine ve hayal güçlerine göre tasarlanabilir. Bu pastalar; farklı renklerde, şekillerde ve konseptlerde olabilir. Örneğin, plaj konseptli bir nişan organizasyonu yapıyorsanız deniz kabuğu, mercan ve inci şekli verilmiş bir pasta tercih edebilirsiniz. Renkli ve tematik pastalar, nişan organizasyonuna uygun bir atmosfer yarattığı için en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

 

  • Cupcake Tower:  Son yıllarda nişan organizasyonlarında popüler hâle gelen bu pasta çeşidi, farklı boyutlarda hazırlanabilir. Cupcakelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan pastalar; renkli, tatlı ve eğlenceli bir görünüm sunar. Bu pastalar, renkli tasarımları sebebiyle nişan organizasyonlarına canlılık ve neşe katmak için idealdir. Pastalar, farklı renk ve tatlarda hazırlanabileceği için de tercih edilir.

 

  • Pasta Tabanlı Cupcake: Büyük bir pasta tabanının üzerine konumlandırılmış küçük boyutlu cupcake çeşitlerinden oluşan pastaların üstü genellikle; çiçek, püskül ve boncuklarla süslenir. Eğlenceli ve lezzetli bu pastalar, şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu çeşit, genel olarak tek renk ya da pastel tonlarda hazırlanır.

 

Yukarıda yer alan örnekler haricinde zevkinize uygun pek çok çeşit mevcuttur. Nişan pastasının kremasına, içinde olacak meyvesine ya da çikolatasına, damak zevkinize göre karar verebilirsiniz. Nişan pastası seçerken; konsept, renk, stil ve kişisel zevk gibi faktörleri düşünerek en uygun modeli bulabilirsiniz.

Yeni Nişan Pasta Modelleri, Senin pasta tercihin?

Nişan pastanızı seçerken katlı ya da tek katlı pastalara göz atabilirsiniz. Ayrıca farklı pasta seçenekleri arasından geleneksel nişan pastası da tercih edebilirsiniz. Tek katlı pastalar, sade ve minimalist bir görünüm sunar. Ayrıca az sayıda misafiriniz varsa da oldukça uygundur. Pastaların üstü genellikle çiçekler, meyveler ve diğer süslemelerle renklendirilebilir. Bununla birlikte pastaların üzerini boncuklarla da süsleyebilirsiniz. 

 

Nişan pasta modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden birisi de yüksek pastalardır. Uzun bir pasta tabanının üstüne konumlandırılmış küçük boyutlu pastalar sayesinde farklı modeller yaratabilirsiniz. Bu pasta modeli, yüksekliği ile dikkat çekici ve etkileyici bir görünüm sunduğu için de sıklıkla tercih edilir. Katlı pasta modeli, kişi sayısına göre farklı boyut ve katlarda tasarlanabilir. Ayrıca yüksek pastaları, şeker hamuru ve meyvelerle de süsleyebilirsiniz. 

 

Nişan gibi önemli bir organizasyon için yaratıcı ve özgün bir pasta yaptırabilirsiniz. Ayrıca tasarımına, şekline ve içinde olmasını istediğiniz meyvelere de damak zevkinize göre karar verebilirsiniz. Üstü farklı renklerde şeker kristalleri ve yemek boyası kullanılarak süslenen pastalar da organizasyona eğlenceli bir görünüm verir. Tarzınıza göre klasik ya da renkli pastalar yaptırabilirsiniz. Ayrıca pastaları; cupcake, makaron ya da şeker kristalleriyle de süsleyebilirsiniz. 

 

Yukarı Çık
asd

Tunalı Hilmi Cd. No.81/A Kavaklıdere Ankara

Telefon: +90 312 427 40 44

[email protected]

WhatsApp